DÁREK PRO NOVOPEČENOU MAMINKU

22.03.2024

Dárek k narození miminka či jinak řečeno PUSH PRESENT je způsob, jak dát novopečené mamince něco osobního na oslavu narození jejího děťátka. Pokud hledáte nápad na nezapomenutelný dárek ženě, kterou milujete, tak Vám rádi s tímto výběrem poradíme.

Ať už sháníte něco osobního, jedinečného nebo něco designového, co by se moderní mamince líbilo, je hlavní myslet na to, že PUSH PRESENT znamená nejvíc, když pochází darem od srdce

Náš výběr obsahuje řadu různých šperků, takže jsme si jisti, že zde můžete najít něco pro 

každou maminku.


Jak nejlépe vyjádřit navždy, než DIAMANTY...

a my víme, že pouto mezi matkou a dítětem je skutečně věčné. 

Něco třpytivého je dokonalý způsob, jak rozesmát novou maminku nápaditým dárkem, který nikdy nezklame. Darování speciálních šperků s diamanty je ideálním blahopřáním od partnera, který oceňuje a vnímá jak náročných muselo být pro partnerku posledních 9 měsíců.

Neznamená to ovšem, že musíte darovat partnerce srdce s modrým diamantem velkým jak v Titanicu. Praktické šperky jsou nyní na denním pořádku neboť  s porodem přichází neustálá péče o miminko a tudíž je lepší zvolit něco co se jen tak neokouká, ale také bude užitečné. 

Jemné pecičkové náušnice zdobené diamanty či prstýnek s řadou diamantů je skvělá volba.Jedinečná zlatá souprava

Samozřejmě, že chce oslavit nový přírůstek do rodiny i zbytek blízké rodiny, jako jsou prarodiče, tetičky či strýčkové. Originálními zlatými soupravami není co pokazit ba naopak jenom překvapit.

Roztomilé a poutavé soupravy nejsou až tolik užitečné se starostí o dítě, ale je to luxusnější šperk, který zajisté obdarovaná využije a oblékne na větší životní události. 


Drobné radosti pro novou maminku

Krásný dárek lze vybrat ovšem i tak, aby nezamotal úplně vaším rozpočtem. Zlatá maličkost od kamarádek, spoluzaměstnanců či známých v podobě jemného náramku, přívěsku s tématickými dětskými nožičkami či jemný náhrdelníček s posuvným srdíčkem má své kouzlo a zajisté vytvoří úsměv na tváři.


Fantazii se meze nekladou...ať vás už napadne cokoli, co by jste přáli jako šperk sehnat nebo vyrobit uděláme vše co je v našich silách, aby jsme vaši představu zrealizovali a uskutečnili :)

Neváhejte nás kontaktovat osobně na tel. číslo +420 777 200 250 

či na email : zlatnictvi-macounova@seznam.cz