REKLAMACE

Odstoupení od kupní smlouvy:

Od --(datum)-- doba na vrácení zboží je 14 kalendářních dnů.

Odstoupení od smlouvy není možné u dárkových poukazů.

Rozhodnete-li se pro odstoupení v této lhůtě, prosíme Vás o dodržení níže uvedených podmínek. Při jejich splnění Vám bude vrácena kupní cena:

Odešlete dopis (nejlépe emailem) s textem:

"Chci jednostranně odstoupit od smlouvy ze dne DD.MM.RRRR č. (číslo objednávky) a požaduji vrácení uhrazené částky za zboží na adresu _________." 

Datum a podpis


Zboží doručte na adresu:

Zlatnictví Macounová
Antonína Dvořáka 286
Turnov 511 01

Zboží, které budete odesílat v rámci této záruky zpět na adresu zprostředkovatele, musí být v původním nepoškozeném obalu (např. dárkové balení) a kompletní (originální doklad o koupi), nesmí být použité (pouze jednou vyzkoušené) a poškozené. Neposílejte zboží na dobírku, doporučujeme Vám zboží pojistit. 

Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží Vám peníze za zboží zašleme stejným způsobem, jakým jste částku uhradili (bankovním převodem/platební kartou), pokud nebylo dohodnuto jinak a to nejpozději do 10 pracovních dnů po fyzickém obdržení zboží.

V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebudeme moci bohužel akceptovat odstoupení od spotřebitelské smlouvy a zboží bude vráceno na náklady odesílajícího zpět.

Reklamační podmínky

Na zboží se vztahuje záruka podle záručních podmínek uvedených v záručních listech jednotlivých výrobků min. 24 měsíců dle zákona.

U všech šperků je záruka 24 měsíců. Záruka se vztahuje na výrobní vady a vady materiálu. Záruka se nevztahuje na poškození vzniklé nešetrným zacházením, poškrábání a běžné opotřebení šperku.

Při případné reklamaci je nutné poslat (předložit) prodejní doklad. Záruční i pozáruční opravy zajišťuje výrobce či dodavatel zboží.
Před odesláním zboží pro případnou reklamaci, nás informujte o jeho zaslání na e-mail: formular@zlatnictvi-macounova.cz nebo tel: 777 200 250, abychom s Vámi probrali oprávněnost raklamace a její případné uplatnění.

Reklamované zboží nám nikdy nezasílejte na dobírku!