PRVNÍ DÁREK PRO MIMINKO

03.04.2024

Samosebou je nejlepší přát novorozenému miminku něhu, péči, štěstí a lásku. Ovšem nového člena rodiny se také sluší přivítat drobností a vzpomínkou, která s ním stráví celý život... 


Začneme asi tím nejideálnějším a nejprodávanějším, co dát děťátku jako první materiální dáreček do vínku, čímž jsou přívěsky znamení zvěrokruhu, křticí hodiny či písmenko. Tyto zlaté drobnosti jsou univerzální vhodný dar jak pro chlapečky tak holčičky. Tudíž pokud si nevíte rady, tak toto je sázka na jistotu.

Znamení zvěrokruhu : Někomu se to může zdát už staromódní, ale vzato v dnešní době i přívěsek znamení může být skvělý designový kousek až po klasiku v kombinaci s růžovým zlatem. Jediné co, tak si dejte pozor při vybírání, pokud je miminko narozené na přechodu znamení, ať máte to správné. Vždy je to v měsíci 21.-23.den pro jistotu je dobré prověřit nejpravděpodobněji a nejrychleji po internetu.

Křticí hodiny : Nejlepší osobitý dáreček budou zajisté křticí hodiny. Na přední stranu hodin se vyryjí ručičky v kolik hodin se děťátko narodilo a na zadní stranu se většinou ryje JMÉNO, DATUM a DIGITÁLNÍ ČAS, ovšem pokud máte nějaký kreativní nápad, tak fantazii se meze nekladou. Celé zhotovení křticích hodin i s rytinami jsme schopni zajistit.

Písmenko : Vhodné jak pro holčičky tak chlapečky je písmenko. Holčičkám je možné darovat jak s kamínky tak i bez. Písmenko je také jeden z cenově nejrelevantnějších dárků, ať už od kamarádů či známých.

Pokud Vás zaujal nějaký z těchto šperků je nejlepší nás kontaktovat osobně po telefonu či emailem. 

Bude tak nejjednodušší určitý šperk jako písmenko nebo znamení sehnat nebo pokud možno zhotovit křtící hodiny :)Neobvyklé překvapení

Ke zdraví a dlouhému šťastnému životu můžeme popřát i ne zcela typickým šperkem, ale i tak plně hodícím se k dané situaci. Přívěsky se symbolem štěstí a chytrosti jako jsou čtyřlístky či delfíni mají hlubší význam a tématiku. Zajisté i dětský náramek s destičkou s možností vyrytí je krásným vhodným dárkem k narození děťátka.

Symbol DELFÍNA : Delfíni jsou nesmírně milé, moudré a fascinující bytosti, které považujeme za ztělesnění harmonie, přátelství, lásky, svobody, radosti a inteligence.

Symbol ČTYŘLÍSTKU : Čtyřlístek má nosit štěstí, lásku, peníze a chránit majetek. Naopak má ochraňovat před zlem, nenávistí, únavou a přírodními živly.

 


Něco navíc pro holčičky

Jako správné ženy jsme od přírody větší parádnice a proto i pro malé holčičky máme o něco více možností už od narození. Ať už roztomilé přívěsky, které budou slečnu doprovázet po celý život či první dětské náušnice.

Celou kategorii dětských náušnic si můžete prohlédnout na našem E-shopu 


Fantazii se meze nekladou...ať vás už napadne cokoli, co by jste přáli jako šperk sehnat nebo vyrobit uděláme vše co je v našich silách, aby jsme vaši představu zrealizovali a uskutečnili :)

Neváhejte nás kontaktovat osobně na tel. číslo +420 777 200 250

či na email : zlatnictvi-macounova@seznam.cz